محسن ابراهیم زاده شبگردی

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام شبگردی + متن آهنگ

Mohsen Ebrahimzadeh - Shabgardi

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده شبگردی

متن آهنگ شبگردی از محسن ابراهیم زاده

به سرم زد باز شب شبگردی من خرابم کاری کردی ببینی فقط بد شه حالم بی حوصلگی نمیزاره شب بخوابم از قصد که بشم سر مست پرسه میزنم تو کوچه پس کوچهای شهر هنوز عشقت هست نزار بره از دست واسه جدایی بالاخره عزیز دلم وقت هست بیا بش در این خونه رو اما به دلم دست نزن من دیونه رو با غرورت بیا پس نزن دلم اتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حال این مست نزن بیا بش در این خونه رو اما به دلم دست نزن من دیونه رو با غرورت بیا پس نزن دلم اتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حال این مست نزن تنهایی ماله منه دلم که دم نمیزنه آدم عاشق سر یه چیز کوچیک که بهم نمیزنه شبگردی کار منه غصه شبا یار منه آدم عاقل که عشقشو از دلش آخه خط نمیزه از قصد که بشم سر مست پرسه میزنم تو کوچه پس کوچهای شهر هنوز عشقت هست نزار بره از دست واسه جدایی بالاخره عزیز دلم وقت هست بیا بش در این خونه رو اما به دلم دست نزن من دیونه رو با غرورت بیا پس نزن دلم اتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حال این مست نزن بیا بش در این خونه رو اما به دلم دست نزن من دیونه رو با غرورت بیا پس نزن دلم اتیشه ولی حالیشه بزن از شراب این دل تو حال این مست نزن

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

آهنگ ,شبگردی ,نزن ,دلم ,محسن ,ابراهیم ,ابراهیم زاده ,محسن ابراهیم ,آهنگ شبگردی ,شبگردی از ,متن آهنگ ,واسه جدایی بالاخره ,mohsen ebrahimzadeh shabgardi
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها