سینا درخشنده بد تو فکرتم

دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ

Sina Derakhshande - Bad To Fekretam

دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده بعد تو فکرتم

متن آهنگ بعد تو فکرتم از سینا درخشنده

میزنی زخم به قلبی که درگیره توئه رو خودت هم نیاری که تقصیر توئه اینکه باشم تو دنیات تو تقدیر توئه این جدایی واسه تو مثه آب خوردنه واسه ی من شبیه تو دریا مردنه قید دنیاشو واست کی اینجور میزنه کاشکی عطرت نمی موند تو خونه بعد تو هیشکی اینجور نسوزوند دلم رو قد تو از خودم خسته میشم تا میشه حرف تو کاشکی حتی نداشتم یه دونه عکستو آخرش شب میشه این روزا بدونه تو بد تو فکر تو هستم همش به جونه تو آخ چی میشه بذاری کنار غرورتو من هنوزم میخوام حس کنم حضورتو راه برگشت واسه تو همینجاست رو به روت این پلا رو گذاشتم که برگردی یه روز تا کی آخه به قلبم بگم اینجا بسوز این جدایی واسه تو مثه آب خوردنه واسه ی من شبیه تو دریا مردنه قید دنیاشو واست کی اینجور میزنه کاشکی عطرت نمی موند تو خونه بعد تو هیشکی اینجور نسوزوند دلم رو قد تو از خودم خسته میشم تا میشه حرف تو کاشکی حتی نداشتم یه دونه عکستو آخرش شب میشه این روزا بدونه تو بد تو فکر تو هستم همش به جونه تو آخ چی میشه بذاری کنار غرورتو من هنوزم میخوام حس کنم حضورتو

دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

تو ,آهنگ ,درخشنده ,سینا ,فکرتم ,میشه ,بد تو ,سینا درخشنده ,تو فکرتم ,متن آهنگ ,دانلود آهنگ ,هیشکی اینجور نسوزوند ,اینجور میزنه کاشکی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها