امیر عظیمی هوای تو

دانلود آهنگ جدید امیر عظیمی به نام هوای تو + متن آهنگ

Amir Azimi - Havaye To

دانلود آهنگ جدید امیر عظیمی هوای تو

متن آهنگ هوای تو از امیر عظیمی

یه عکسه خالی با یادت هوای تو هنوز اینجاست میخوام راهی بشم بازم به حسی که برام زیباست تویه راهی شدن حالم منو راهیه برگشت کرد نشد عاشق بمونیم ما بیا خوبی کن و برگرد نشد حرفی بگم از عشق تو باید زود میرفتی یه حرفی موند میونه ما نه من گفتم نه تو گفتی واست بیتابه بیتابم ندارم از تو هیچ سهمی تو حالم رو نمیفهمی چرا اینقدر بی رحمی نشد حرفی بگم از عشق تو باید زود میرفتی یه حرفی موند میونه ما نه من گفتم نه تو گفتی واست بیتابه بیتابم ندارم از تو هیچ سهمی تو حالم رو نمیفهمی چرا اینقدر بی رحمی من از عشقه تو اینطور سر به این جاده نگاه کردم باید بودیو میدیدی چقدر من اشتباه کردم نمیشه یاد تو برد از همین روزایه پر حسرت یه راز ناتمومی موند از این عشق یا از این عادت نشد حرفی بگم از عشق تو باید زود میرفتی یه حرفی موند میونه ما نه من گفتم نه تو گفتی واست بیتابه بیتابم ندارم از تو هیچ سهمی تو حالم رو نمیفهمی چرا اینقدر بی رحمی نشد حرفی بگم از عشق تو باید زود میرفتی یه حرفی موند میونه ما نه من گفتم نه تو گفتی واست بیتابه بیتابم ندارم از تو هیچ سهمی تو حالم رو نمیفهمی چرا اینقدر بی رحمی

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

تو ,آهنگ ,عظیمی ,هوای ,امیر ,حرفی ,امیر عظیمی ,هوای تو ,آهنگ هوای ,تو از ,متن آهنگ ,بیتابه بیتابم ندارم ,واست بیتابه بیتابم ,امیر عظیمی دانلود ,amir azimi havaye
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها