میثم ابراهیمی نارنجی

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام نارنجی + متن آهنگ

Meysam Ebrahimi - Narenji

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی نارنجی

متن آهنگ نارنجی از میثم ابراهیمی

هر وقت که تو غروبا نارنجی میشه دنیا دنیام سیاه میشه دست خودم فقط باز مرهم رو زخمه اشک رو گونه هام میشه دنیام سیاه میشه قبل از اینکه چادر شب وا بشه میگردم تا گمشدم پیدا بشه میدونم اون صورتمو یادشه میدونه دلخورم خیلی ازش پرم حتما اونم یه جایی منتظره عادت نداشت یهو بی خبر بره حال اونم از من الان بدتره درگیر درده اون روزای آخره هرکیو دیدم پرسیدم عشق منو دیده یا نه پایان این گریه رسیده یا نه پیدا شو یه آره بگو تو یا نه بگو به من . دلواپس میشم تو پیشم نیستیو دلم آشوبه مشتاشو رو دیوار شب میکوبه پیدا شو حالت بگو خوبه تنها پناه من حرفی به من بزن .دنیارو زیر پاهام میذارمو هنوزم پیدات نمیکنم رسوا شدم عزیزم میگم تو خوبیو باز رسوات نمیکنم پیدات نمیکنم فکر میکردم تو شبیه خودمی اما هر وقت میرسم یه قدمی زودتر رفتی فکر کردم عاشقمی ین فکرا اشتباست چشمای تو کجاست هیچی اونجور که فکر میکردم نبود پاک شد جا پات جلو چشمام خیلی زود اینقد دوری حق عشقمون نبود مغرور بی حواس چشمای تو کجاست هرکیو دیدم پرسیدم عشق منو دیده یا نه پایان این گریه رسیده یا نه پیدا شو یه آره بگو تو یا نه بگو به من . دلواپس میشم تو پیشم نیستیو دلم آشوبه مشتاشو رو دیوار شب میکوبه پیدا شو حالت بگو خوبه تنها پناه من حرفی به من بزن .

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

آهنگ ,میثم ,ابراهیمی ,نارنجی ,تو ,بگو ,میثم ابراهیمی ,آهنگ نارنجی ,یا نه ,نارنجی از ,از میثم ,میثم ابراهیمی دانلود ,meysam ebrahimi narenji ,ابراهیمی نارنجی دانلود ,میثم ابراهیمی نارنجی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها