علی عبدالمالکی به درک

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام به درک + متن آهنگ

Ali Abdolmaleki - Be Darak

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به درک

متن آهنگ به درک از علی عبدالمالکی

میگی نیستم قلبت خورده تَرَک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تکف خب به درک، خب به درک انقد به عکسام خیره شو تا دق کنی شبا تو بعد از این باید هق هق کنی من که ازت گذشتم و رفتم رفیق شاید بتونی عکسامو عاشق کنی هی اشک تمساح می ریزی که چی بشه شب و روزات باید با هم یکی بشه آلبوم عکسامونُ قیچی می کنم، تموم عکسامون باید تکی بشه میگی نیستم قلبت خورده ترک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تک، خب به درک، خب به درک انقد به عکسام خیره شو تا دق کنی شبا تو بعد از این باید هق هق کنی من که ازت گذشتم و رفتم رفیق شاید بتونی عکسامو عاشق کنی هی اشک تمساح می ریزی که چی بشه شب و روزات باید با هم یکی بشه آلبوم عکسامونُ قیچی میکنم، تموم عکسامون باید تکی بشه میگی نیستم قلبت خورده ترک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم قلبت خورده تَرَک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تکف خب به درک، خب به درک انقد به عکسام خیره شو تا دق کنی شبا تو بعد از این باید هق هق کنی من که ازت گذشتم و رفتم رفیق شاید بتونی عکسامو عاشق کنی هی اشک تمساح می ریزی که چی بشه شب و روزات باید با هم یکی بشه آلبوم عکسامونُ قیچی می کنم، تموم عکسامون باید تکی بشه میگی نیستم قلبت خورده ترک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تک، خب به درک، خب به درک انقد به عکسام خیره شو تا دق کنی شبا تو بعد از این باید هق هق کنی من که ازت گذشتم و رفتم رفیق شاید بتونی عکسامو عاشق کنی هی اشک تمساح می ریزی که چی بشه شب و روزات باید با هم یکی بشه آلبوم عکسامونُ قیچی میکنم، تموم عکسامون باید تکی بشه میگی نیستم قلبت خورده ترک، خب به درک، خب به درک میگی نیستم موندی تنها و تک، خب به درک، خب به درک

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

خب ,آهنگ ,نیستم ,بشه ,کنی ,میگی ,خب به ,به درک ,درک، خب ,میگی نیستم ,به درک، ,میگی نیستم موندی ,شاید بتونی عکسامو ,قلبت خورده تَرَک،
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها