محسن ابراهیم زاده گلایه

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام گلایه + متن آهنگ

Mohsen Ebrahimzadeh - Gelaye

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده گلایه

متن آهنگ گلایه از محسن ابراهیم زاده

ما هردمون عاشقه همدیگه شدیم چی باعث شد که از هم دده شدی غرورتم خوبه با اینکه بیقراریا سینتو می وبه ما هردمون عاشقه همدیگه شدیم خودخواهی کاری کرد که دده شدیم تقصیره هیشکی نیست دلی که مغروره واسه عاشق دیگه دل نیست دیگه از دنیا و عشق از همه دلگیرم من از هر چی که اسمش عشقه فاصله میگیرم دیگه جای کاغذ و خودکار نیست تویه این خونه جای خالیه ما هر شب خاطره می مونه , می مونه گله نداره دلم بیقرارم دیگه کاری به دله تو ندارم فقط از تو یه مشت خاطرات بد دارم تو با دله عاشقم بد کاری کردی آخه داری تو پی چی میگردی با چه رویی دوباره میتونی برگردی دیگه از دنیا و عشق از همه دلگیرم من از هر چی که اسمش عشقه فاصله میگیرم دیگه جای کاغذ و خودکار نیست تویه این خونه جای خالیه ما هر شب خاطره می مونه , می مونه گله نداره دلم بیقرارم دیگه کاری به دله تو ندارم فقط از تو یه مشت خاطرات بد دارم تو با دله عاشقم بد کاری کردی آخه داری تو پی چی میگردی با چه رویی دوباره میتونی برگردی

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

آهنگ ,محسن ,زاده ,ابراهیم ,گلایه ,تو ,ابراهیم زاده ,محسن ابراهیم ,آهنگ گلایه ,متن آهنگ ,از محسن ,دوباره میتونی برگردی ,رویی دوباره میتونی ,عشقه فاصله میگیرم ,هردمون عاشقه همدیگه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها