میثم ابراهیمی ریکاوری

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام ریکاوری + متن آهنگ

Meysam Ebrahimi - Recovery

دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی ریکاوری

متن آهنگ ریکاوری از میثم ابراهیمی

اومدی بازی بدی دلو بری آره آخه دیوونه قد من کی دوست داره نمیدونم چی شد پس زدی این دلو کجایی ببینی دلم چه حالی داره عشقه تو دار و ندار دلم بود خاطره هام همه با تو قشنگ بود نبودت سختمه نگو که حقمه زیادی دوست داشتم این گناه من بود دیوونه دیوونه بازیاتو دوست دارم حالت قشنگ نگاهتو دوست دارم آخ دلم لک زده واسه اون خنده هات کاشکی برگردیو باز بمیرم برات دیوونه دیوونه بازیاتو دوست دارم حالت قشنگ نگاهتو دوست دارم آخ دلم لک زده واسه اون خنده هات کاشکی برگردیو باز بمیرم برات تمومه زندگیمو گذاشتم زیر پات نیاوردی حتی خم به اون ابروت هرجا میری ولی پشت من بد نگی جونه من پشته سرم نگی بد بود عشقه تو دار و ندار دلم بود خاطره هام همه با تو قشنگ بود نبودت سختمه نگو که حقمه زیادی دوست داشتم این گناه من بود دیوونه دیوونه بازیاتو دوست دارم حالت قشنگ نگاهتو دوست دارم آخ دلم لک زده واسه اون خنده هات کاشکی برگردیو باز بمیرم برات دیوونه دیوونه بازیاتو دوست دارم حالت قشنگ نگاهتو دوست دارم آخ دلم لک زده واسه اون خنده هات کاشکی برگردیو باز بمیرم برات

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

آهنگ ,دوست ,ابراهیمی ,میثم ,ریکاوری ,دیوونه ,میثم ابراهیمی ,دوست دارم ,آهنگ ریکاوری ,از میثم ,متن آهنگ ,دیوونه دیوونه بازیاتو ,میثم ابراهیمی دانلود ,برات دیوونه دیوونه ,میثم ابراهیمی ریکاوری
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها