شهاب مظفری مگه دیوونه حالیته

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری به نام مگه دیوونه حالیته + متن آهنگ

Shahab Mozaffari - Mage Divoone Halite

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری مگه دیوونه حالیته

متن آهنگ مگه دیوونه حالیته از شهاب مظفری

مثه آبی که میریزه واسه جمع کردنش دیره دلی که بشکنه هیچ وقت دیگه آروم نمیگیره تا وقتی که خدایی هست رفیقه راه من باشه تو هر جایی زمین خوردی شاید از آه من باشه به غیر از عشقو آرامش چه احساسی بهت دادم که حقم جای خالیته بازم دستام میلرزند بازم به گریه افتادم مگه دیوونه حالیته ببین همپای این رگبار دارم تو کوچه میبارم تمومه لحظه هامونو باید زنده نگه دارم فقط خوابه تو میتونه تو شبهایی که بارونه یه مرد سختو مغرورو به خاکستر بنشونه مگه دیوونه حالیته مثه آبی که میریزه واسه جمع کردنش دیره دلی که بشکنه هیچ وقت دیگه آروم نمیگیره تا وقتی که خدایی هست رفیقه راه من باشه تو هر جایی زمین خوردی شاید از آه من باشه به غیر از عشقو آرامش چه احساسی بهت دادم که حقم جای خالیته بازم دستام میلرزند بازم به گریه افتادم مگه دیوونه حالیته ببین همپای این رگبار دارم تو کوچه میبارم تمومه لحظه هامونو باید زنده نگه دارم فقط خوابه تو میتونه تو شبهایی که بارونه یه مرد سختو مغرورو به خاکستر بنشونه مگه دیوونه حالیته

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

دیوونه ,آهنگ ,مگه ,حالیته ,شهاب ,مظفری ,دیوونه حالیته ,مگه دیوونه ,شهاب مظفری ,متن آهنگ ,آهنگ مگه ,شهاب مظفری دانلود ,کوچه میبارم تمومه ,بازم دستام میلرزند ,mage divoone halite
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها