امین رستمی عشق دلم

دانلود آهنگ جدید امین رستمی به نام عشق دلم + متن آهنگ

Amin Rostami - Eshghe Delam

دانلود آهنگ جدید امین رستمی عشق دلم

متن آهنگ عشق دلم از امین رستمی

عشق دلم تو شدی تموم قلبم مال خودم میشی آروم آرومو کم کم وقتی تویی کنارم حال خوبی دارم وای به دل بیقرارم آروم آروم آهسته این دل داره میره واسه تو دل تنهام انگار یه عشق خیلی خاصه انگار تو آسمونم اینه حال دل دیوونم فقط خودم میتونم حرف تو چشاتو بخونم عشق دلم تو میشی چه دل روان پریشی باید تو مال من شی مال اون که زندگیشی عشق دلم تو میشی چه دل روان پریشی باید تو مال من شی مال اون که زندگیشی قلبم نمیزنه قلبت مال منه از تو دل نمیکنه عشق دلم تو فال خود منی منو پس نمیزنی مال خوده منی عشق دلم آروم آروم آهسته این دل داره میره واسه تو دل تنهام انگار یه عشق خیلی خاصه انگار تو آسمونم اینه حال دل دیوونم فقط خودم میتونم حرف تو چشاتو بخونم عشق دلم تو میشی چه دل روان پریشی باید تو مال من شی مال اون که زندگیشی عشق دلم تو میشی چه دل روان پریشی باید تو مال من شی مال اون که زندگیشی عشق دلم تو شدی تموم قلبم مال خودم میشی آروم آرومو کم کم وقتی تویی کنارم حال خوبی دارم وای به دل بیقرارم

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

عشق ,تو ,دلم ,دل ,آهنگ ,مال ,عشق دلم ,امین رستمی ,دلم تو ,آهنگ عشق ,متن آهنگ ,امین رستمی دانلود ,rostami eshghe delam ,amin rostami eshghe
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها