مسعود صادقلو برگرد دوباره

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو به نام برگرد دوباره + متن آهنگ

Masoud Sadeghloo - Bargard Dobare

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو برگرد دوباره

متن آهنگ برگرد دوباره از مسعود صادقلو

چه شبایی که زدم قدم پیاده چه تنها بودم هر شب شاید بیادش به یادش میفتم هر شب غمگینو خسته کاش بخوادش قلبی که اینجا شکسته من موندمو درد و غمام بدونه تو سخته برام برگرد دوباره برگرد دوباره , برگرد دوباره در نمیاد دیگه صدام کاشکی باز اون روزا بیاد این قلبه خسته رو باشی کنارش من موندمو درد و غمام بدونه تو سخته برام برگرد دوباره برگرد دوباره , برگرد دوباره در نمیاد دیگه صدام کاشکی باز اون روزا بیاد این قلبه خسته رو باشی کنارش من عشقو با تو تجربه کردم همنفسم تو بودی دورت بگردم حرف دلمو با تو همیشه گفته بودم اما همیشه تنهام گفتی برنمیگردم , گفتی برنمیگردم من موندمو درد و غمام بدونه تو سخته برام برگرد دوباره برگرد دوباره , برگرد دوباره در نمیاد دیگه صدام کاشکی باز اون روزا بیاد این قلبه خسته رو باشی کنارش من موندمو درد و غمام بدونه تو سخته برام برگرد دوباره برگرد دوباره , برگرد دوباره در نمیاد دیگه صدام کاشکی باز اون روزا بیاد این قلبه خسته رو باشی کنارش

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

برگرد ,آهنگ ,مسعود ,صادقلو ,تو ,متن ,برگرد دوباره ,مسعود صادقلو ,آهنگ برگرد ,دوباره برگرد ,متن آهنگ ,برگرد دوباره برگرد ,دوباره برگرد دوباره ,آهنگ برگرد دوباره ,برام برگرد دوباره
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها