ندیم برس به زندگیت

دانلود آهنگ جدید ندیم به نام برس به زندگیت + متن آهنگ

Nadim - Beres Be Zendegit

دانلود آهنگ جدید ندیم برس به زندگیت

متن آهنگ برس به زندگیت از ندیم

برس به زندگیت فکر من نباشو یه جوری میگذرونه این دلم شباشو تبر بزن به قلبم از دلم جداشو برو نگاهم نکن برو برو یه خط بکش رو اسممو رو یادم خیالتم نباشه زندگیمو دادم برای اون نگاهایی که داد به بادم برو صدام نزن برو میونه این همه درد یه روحه خسته و سرد به عشقه تو پیله کرد تمومه زندگیشو به پات گذاشت ولی تو نفهمیدی چشای بی رحمت چشاشو دیوونه کرد دیوونه کرد حالا چی داری میگی مگه ازم چی دیدی جز اینکه عاشق شدم گناهم عاشقیمه کسی که زندگیمه چرا نمیفهمه که عاشقم که عاشقم من گذشتم از گریه اشکی تویه چشمام نیست یه درد لعنتی نشست تو سینه ام درد بی تفاوتیه تو خاطرت نموند به خاطر تو هیشکی تویه زندگیم نموندش اشتباهم عاشقت شدن بود عاشقه دیوونگیه تو برس به زندگیت فکر من نباشو یه جوری میگذرونه این دلم شباشو میونه این همه درد یه روحه خسته و سرد به عشقه تو پیله کرد تمومه زندگیشو به پات گذاشت ولی تو نفهمیدی چشای بی رحمت چشاشو دیوونه کرد دیوونه کرد حالا چی داری میگی مگه ازم چی دیدی جز اینکه عاشق شدم گناهم عاشقیمه کسی که زندگیمه چرا نمیفهمه که عاشقم که عاشقم برس به زندگیت فکر من نباشو

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

زندگیت ,آهنگ ,برس ,ندیم ,تو ,یه ,برس به ,به زندگیت ,آهنگ برس ,متن آهنگ ,از ندیم ,رحمت چشاشو دیوونه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها