علی اصحابی ای کاش

دانلود آهنگ جدید علی اصحابی به نام ای کاش + متن آهنگ

Ali AsHabi - Ey Kash

دانلود آهنگ جدید علی اصحابی ای کاش

متن آهنگ ای کاش از علی اصحابی

من میرم اما با دل خونو پریشون با قصه های تلخ و با رنج فراوون با کوله باری از غم روزای رفته با خاطره های تلخ از خاطر نرفته ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم حیف از دل من از جوونی از گذشته از روزو شبهای که رفته برنگشته حیف از یه عمری عاشقانه دل سپردن عمری فریب وعده های پوچ و خوردن من میرم اما با دلی خون و پریشون با قصه های تلخ و بارنج فراوون (ای کاش) ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم حیف از دل من از جوونی از گذشته از روزو شبهای که رفته برنگشته ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم تکست اهنگ ای کاش علی اصحابی من میرم اما با دل خونو پریشون با قصه های تلخ و با رنج فراوون با کوله باری از غم روزای رفته با خاطره های تلخ از خاطر نرفته ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم حیف از دل من از جوونی از گذشت اهنگ علی اصحابی ای کاش از روزو شبهای که رفته برنگشته حیف از یه عمری عاشقانه دل سپردن عمری فریب وعده های پوچ و خوردن من میرم اما با دلی خون و پریشون با قصه های تلخ و بارنج فراوون ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم حیف از دل من از جوونی از گذشته از روزو شبهای که رفته برنگشته ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم (ای کاش) ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم حیف از دل من از جوونی از گذشته از روزو شبهای که رفته برنگشته ای کاش میرفتم نه حالا که شکستم حالا که حتی از خودم بی زاروخستم
Mahtuta.com

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

ای ,کاش ,حالا ,آهنگ ,اصحابی ,علی ,ای کاش ,حالا که ,علی اصحابی ,که شکستم ,میرفتم نه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها