محسن ابراهیم زاده از سر عادت

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام از سر عادت + متن آهنگ

Mohsen Ebrahimzadeh - Az Sare Adat

دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده از سر عادت

متن آهنگ از سر عادت از محسن ابراهیم زاده

از سر عادت چه راحت دلم تنگ میشه من با اجازت سر ساعت دلم تنگ میشه دم به دقیقه عمیقه علاقم به تو به این طریقه دقیقه علاقم به تو از سر عادت چه راحت دلم تنگ میشه من با اجازت سر ساعت دلم تنگ میشه دم به دقیقه عمیقه علاقم به تو به این طریقه دقیقه علاقم به تو من همه حرفامو کارام شبیه همه میگی که عشقت زیاده زیدام کمه عشق تو داره دوباره به من جون میده م بینی قلبم چه آسون واست جون میده من همه حرفامو کارام شبیه همه میگی که عشقت زیاده زیدام کمه عشق تو داره دوباره به من جون میده م بینی قلبم چه آسون واست جون میده از سر عادت چه راحت دلم تنگ میشه من با اجازت سر ساعت دلم تنگ میشه دم به دقیقه عمیقه علاقم به تو به این طریقه دقیقه علاقم به تو شک ندارم که به حرفام عمل میکنی تنهاییامو روزی صدبار بغل میکنی حسم عجیبه نجیبه به چشمای تو برام جواب مثه خوابه تب دستای تو من همه حرفامو کارام شبیه همه میگی که عشقت زیاده زیدام کمه عشق تو داره دوباره به من جون میده م بینی قلبم چه آسون واست جون میده

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

سر ,آهنگ ,عادت ,محسن ,زاده ,تو ,از سر ,سر عادت ,محسن ابراهیم ,ابراهیم زاده ,دلم تنگ ,عشقت زیاده زیدام ,طریقه دقیقه علاقم ,دقیقه عمیقه علاقم
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها