علی عبدالمالکی چند روز

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام چند روز + متن آهنگ

Ali Abdolmaleki - Chand Rooz

دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی چند روز

متن آهنگ چند روز از علی عبدالمالکی

چند روزه به جای من اون میشه فدای تو میمیره برای تو خیره ست تو چشای تو من می رم ولی بدون میمونم به پای تو می سوزم چند روزه که نیستی و موندم تو هوای تو مونده روی قلب من زخم رد پای تو میمیرم بدون تو قربون چشمای تو می سوزم تو مثه دنیا بودی آخه واسه من نرو نزار بمیرم دلم رو نشکن دیگه جون ندارم می خوام بمیرم چرا پیشه تو اینجوری حقیرم تو خوشی کنارش اینو می دونم تا نفس دارم برای تو می خونم بی قرارم من و تو دوست نداریم مثه قدیما یکی قسمت بشه بمیره تنها برو منتظرت می مونم اینجا برو حقم همینه کار دنیا تو باید بری دیگه اینو می دونم نگاه کن ببین دوباره نیمه جونم بی قرارم چند روزه به جای من اون میشه فدای تو میمیره برای تو خیره ست تو چشای تو من می رم ولی بدون میمونم به پای تو می سوزم تو مثه دنیا بودی آخه واسه من نرو نزار بمیرم دلم رو نشکن دیگه جون ندارم می خوام بمیرم چرا پیشه تو اینجوری حقیرم تو خوشی کنارش اینو می دونم تا نفس دارم برای تو می خونم بی قرارم من و تو دوست نداریم مثه قدیما یکی قسمت بشه بمیره تنها برو منتظرت دیونم اینجا برو حقم همینه کار دنیا تو باید بری دیگه اینو می دونم نگاه کن ببین دوباره نیمه جونم بی قرارم چند روزه به جای من اون میشه فدای تو میمیره برای تو خیره ست تو چشای تو من می رم ولی بدون میمونم به پای تو می سوزم

دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

تو ,آهنگ ,علی ,عبدالمالکی ,روز ,دانلود ,علی عبدالمالکی ,چند روز ,تو می ,آهنگ چند ,برای تو
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها