احمد صفایی من کیم

دانلود آهنگ جدید احمد صفایی به نام من کیم + متن آهنگ

Ahmad Safaei - Man Kiyam

دانلود آهنگ جدید احمد صفایی من کیم

متن آهنگ من کیم از احمد صفایی

اگه نگاه اولت لرزه نمینداخت به تنم الآن روبه روت نبودم از عشق برات حرف بزنم تو نمیدونی که چقدر تو لحظه لحظم نقش داری اول راه عشق ماست هنوز ما کلی حرف داریم حضور تو برای من حال و هوای دیگه ای ساخته نمیدونی گلم تو واسه من یه هدیه ای آرامش روزو شبم بسته به بودن توئه هرکی هرچی میخواد بگه هیچی برام نیستش مهم تو هم هوامو داشته باش مثل من جایی نرو بمون جلو چشم من با تو دلتنگ قرار بعدی ام از خودم بیخود میشم بگو من کیم با صدای تو آرومم کنارم هستی خوشحالم هر لحظه ممنون از خدام از اینکه من تورو دارم اگه نگاه اولت لرزه نمینداخت به تنم الآن روبه روت نبودم از عشق برات حرف بزنم تو نمیدونی که چقدر تو لحظه لحظم نقش داری اول راه عشق ماست هنوز ما کلی حرف داریم حضور تو برای من حال و هوای دیگه ای ساخته نمیدونی گلم تو واسه من یه هدیه ای آرامش روزو شبم بسته به بودن توئه هرکی هرچی میخواد بگه هیچی برام نیستش مهم تو هم هوامو داشته باش مثل من جایی نرو بمون جلو چشم من با تو دلتنگ قرار بعدی ام از خودم بیخود میشم بگو من کیم با صدای تو آرومم کنارم هستی خوشحالم هر لحظه ممنون از خدام از اینکه من تورو دارم

دانلود آهنگ با کیفیت 320
دانلود آهنگ

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

آهنگ ,تو ,کیم ,احمد ,صفایی ,دانلود ,من کیم ,احمد صفایی ,آهنگ من ,متن آهنگ ,از احمد ,احمد صفایی دانلود ,آهنگ ahmad safaei
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها