حامد همایون حس عاشقی رمیکس

دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام حس عاشقی رمیکس + متن آهنگ

Hamed Homayoun - Hese Asheghi Dj Mamsi Remix

دانلود آهنگ جدید حامد همایون حس عاشقی رمیکس

متن آهنگ حس عاشقی رمیکس از حامد همایون

بوی عطرت منو دیوونه کرده حس عاشقی تو قلبم لونه کرده شونه به شونه توی خیابون باز مرور میشه همه خاطره هامون چشمای نازت صورت ماهت دلمو برده اون طرز نگاهت خنده هات خواب یه شهرو بهم زد با تو میشه کل دنیارو قدم زد حسی که داشتی تو قلب من کاشتی از تو ممنونم که اینجوری دوسم داشتی تو شدی جونم ای مهربونم من جهانم رو به لبخند تو مدیونم حسی که داشتی تو قلب من کاشتی از تو ممنونم که اینجوری دوسم داشتی تو شدی جونم ای مهربونم من تمام زندگیمو به تو مدیونم با تو هر لحظه آرامش محضه زندگی بی تو واسم پوچه نمی ارزه تو فقط بگو بخند دور تو میگردم آخ کنار تو چقدر دیوونگی کردم حسی که بین من و تو اتفاق افتاد زندگیم بی تو فلج بود با تو راه افتاد من هوامو از نفس های تو میگیرم دستمو عشقم بگیر من بی تو میمیرم حسی که داشتی تو قلب من کاشتی از تو ممنونم که اینجوری دوسم داشتی تو شدی جونم ای مهربونم من جهانم رو به لبخند تو مدیونم حسی که داشتی تو قلب من کاشتی از تو ممنونم که اینجوری دوسم داشتی تو شدی جونم ای مهربونم من تمام زندگیمو به تو مدیونم

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

تو ,آهنگ ,حامد ,عاشقی ,همایون ,حس ,حامد همایون ,حس عاشقی ,عاشقی رمیکس ,داشتی تو ,آهنگ حس ,عاشقی رمیکس دانلود
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها