فرزاد فرزین یه خواهش

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام یه خواهش + متن آهنگ

Farzad Farzin - Ye Khahesh

دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین یه خواهش

متن آهنگ یه خواهش از فرزاد فرزین

یه خواهش ، یه خواهش با چشایی که تو داری کل زیبایی دنیا رو نمیخوای با موهایی که تو داری موجِ خوش رقصیِ دریا رو نمیخوای باد ، مستِ توو موهات غرق رویا یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته یه خواهش ، یه خواهش میترسم از خودم از بس عاشق شدم دورِ تو گشتنِ منبرام طوافه دریایِ خالیه ، این چشما عالیه پیشِ چشمایِ تو کارم اعترافه یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته یه خواهش ، یه خواهش یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته یه خواهش دیگه موهاتو نبافش دلم لَک زده واسه پیچ و تابش یه دریا پسِ موهای رهاته یه خرمن توو مسیرِ شونه هاته

دانلود آهنگ سیروان خسروی به نام عاشقتم + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ زانیار به نام بدونه تو + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ احمد صفایی به نام علاقه ی خاص + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سالار عقیلی به نام لیلای من + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ شهاب مظفری به نام روانی + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی به نام با من بمون + متن آهنگ 2021

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام بد تو فکرتم + متن آهنگ 2021

یه ,خواهش ,آهنگ ,فرزاد ,فرزین ,توو ,یه خواهش ,فرزاد فرزین ,زده واسه ,واسه پیچ ,پیچ و ,دیگه موهاتو نبافش ,فرزاد فرزین دانلود
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها